55. Oboustranný obraz
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč