59. Modlitba za Martu
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Nesignováno. Pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč