Josef Čapek II.
Autor: Ladislav Rusek
(1927 Hrabství, Skřípov - 2012 Česká Republika)
signováno a datováno tužkou uprostřed pod grafikou
Technika: dřevoryt, datace: 1988
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč