28. B. Filipi - širá krajina

Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 94,5 cm, výška: 34,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:13 SEČ

Zbývá: 5d 5h 4m 20s

Vyvolávací cena: 800 Kč