28. Drha Josef (1912-2009)
olej na plátně, sign PD, 49x70, rámováno 60x80cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč