28. F. Langer - Podzimní krajina
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 63 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč