28. Němejc Augustin 1861-1938
nedokončené dílo, nesignováno, olej na plátně, 80x124cm, nerámováno, malba poškozena, pochází z rodiny autora
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč