Skalní jezero - XL Formát
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 86 x 124 cm
Konec dražby: 09.01.2024 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč