28. Václav Vaner
Krajina - olej na plátně, signováno PD Vaner, rozměr 68 x 57,5 cm, rámováno 80 x 70, rám mírně poškozen
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč