28. Žena
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 19 cm, rámování: 45 x 35 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč