201. Podvečerní Praha

Autor: Vlastislav Lachout
(1935 Praha)

signováno vpravo dole. Na reversu autorský štítek. Rám poškozen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 66 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč