61. Květiny v hnědém džbánu
Autor: Zdeněk Blažek
(1904 Hořice - 2000 ?)
Signováno a datováno vlevo dole. na reversu uvedeno věnování od autora. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 45,5 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč