68. Sv. Mykuláš
Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 33,5 x 40
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:22 SELČ
Zbývá: 10d 15h 12m 22s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč