129. Pohled na přístav
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1965
Šířka: 30,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 30 x 38 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč