138. Pohled na město s mostem
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 39 cm, rámování: 44 x 73 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč