264. Čluny na pláži
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 65 cm
Konec dražby: 15.02.2023 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč