49. Motorové čluny v přístavu
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 40 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč