85. Plachetnice u pobřeží
Autor: Wim Van Norden
(1883 Amsterdam - 1978 Laren)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč