Osada

Autor: Ljunggren Bror
(1884 - 1939)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1937
Šířka: 33 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 34 x 45 cm

Konec dražby: 17.04.2023 21:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč