111. Fata Morgana
Autor: Felix Hatz
(1904 Vídeň - 1999 Stockholm)
Monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 51 x 68 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč