Zima
Autor: Einar Åke Julius Krüger
(1910 Halmstad - 1988 Halmstad)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 34 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč