84. Industriální interiér
Autor: Josef Kolář
(1913 Brno - 2004)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1957
Šířka: 29 cm, výška: 32 cm, rámování: 54 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč