Zátiší s ovocem
Autor: Oldřich Šembera
(1948 Rýmařov)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1973
Šířka: 88 cm, výška: 48 cm, rámování: 51 x 91 cm
Konec dražby: 25.09.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč