Paprsek

Autor: Oldřich Šembera
(1948 Rýmařov)

signováno a datováno dole uprostřed
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 61 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč