43. V Alpách
Autor: Gabriele Arnhardt-Deininger
(1855 - 1945)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 58 cm, rámování: 72 x 85 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč