126. Rybník

Autor: Jan B. Minařík
(1862 Praha - 1937 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 44 x 60 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:16

Dosažená cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (22)

částkapříhoz
3 700 Kč25.9.2018 20:11:02
3 600 Kč25.9.2018 20:09:53
3 500 Kč25.9.2018 19:31:59 (limit 25.9.2018 09:11:17)
3 500 Kč25.9.2018 19:31:59
3 400 Kč25.9.2018 13:41:15 (limit 25.9.2018 09:11:17)
3 300 Kč25.9.2018 13:41:15
3 200 Kč25.9.2018 11:44:25 (limit 25.9.2018 09:11:17)
3 100 Kč25.9.2018 11:44:25
3 000 Kč25.9.2018 11:44:20 (limit 25.9.2018 09:11:17)
2 900 Kč25.9.2018 11:44:20
2 800 Kč25.9.2018 11:44:16 (limit 25.9.2018 09:11:17)
2 700 Kč25.9.2018 11:44:16
2 600 Kč25.9.2018 11:44:11 (limit 25.9.2018 09:11:17)
2 500 Kč25.9.2018 11:44:11
2 400 Kč25.9.2018 11:44:06 (limit 25.9.2018 09:11:17)