126. Rybník

Autor: Jan B. Minařík
(1862 Praha - 1937 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 44 x 60 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:10

Aktuální cena: 2 100 Kč

Zbývá: 3d 4h 21m 44s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
2 100 Kč13.9.2018 14:57:11
2 000 Kč10.9.2018 20:09:46
1 900 Kč31.8.2018 21:24:02
1 800 Kč22.8.2018 11:51:02
1 700 Kč21.8.2018 23:42:37