Rybník

Autor: Jan B. Minařík
(1862 Praha - 1937 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 44 x 60 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:16

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč