306. Nocturno
Autor: Harald Torsslow
(1838 Kristianstad - 1909 Stockholm)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel francouzském rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1878
Šířka: 89 cm, výška: 65 cm, rámování: 88 x 113 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč