142. Akt sedící
Autor: Jan Fišer
(1907 Praha - 1960 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1941
Šířka: 41 cm, výška: 56 cm, rámování: 75 x 60 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč