Domy

Autor: Stig Arne Aspelin
(1911 Helsingborgs - 1990 Limhamns)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 65 cm

Konec dražby: 13.09.2022 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč