Chalupa u jezera

Autor: Stig Arne Aspelin
(1911 Helsingborgs - 1990 Limhamns)

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 80 x 100 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč