Procházka v sadech

Autor: Erik Wald
(1903 Borgholm - 1971 Borgholm)

Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč