Květiny na louce
Autor: Jaroslav Dvořáček
(1908 Sasina, Svitávka (Blansko) - 1980 Brno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 44,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2024 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč