29. Rybářské lodě v doku

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 81 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:16 SELČ

Zbývá: 9d 1h 44m 16s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč