287. Anturie
signováno vpravo dole, paspartováno
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 23 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč