Studie muže
Autor: František Ženíšek junior
(1877 Vídeň, Rakousko - 1935 Praha)
monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 39 x 26
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč