287. Japonská pohlenice
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč