Na Holinách

Autor: Helena Zezulová
(1902 Volyně - 1980 Volyně)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč