39. Růže
Autor: Václav Vozáb
(1948 Pardubice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, materiál: olej/tempera
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 60
Konec dražby: 08.11.2021 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč