132. Kytice ve džbánu
Autor: Milan Entler
(1948 Vizovice, Zlín)
signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole číslováno 54/100, volný list
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 32 cm
Konec dražby: 23.06.2022 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč