18. Zimní krajina

Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)

signováno vlevo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 73 cm, výška: 55 cm, rámování: 71,5 x 89 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:22

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 17d 2h 45m 24s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč