18. Zimní krajina

Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)

signováno vlevo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 73 cm, výška: 55 cm, rámování: 71,5 x 89 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:22

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 3 500 Kč