Zima

Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč