Pohled na vesničku

Autor: Bohuslav Wünsch
(1900 Lužná, u Rakovníka - 1968 Rokycany)

Malba na kartónu. Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 43,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 35,5 x 48,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč