29. Čeští malíři 20. století - 5 ks
soubor pěti kusů olej na kartonu a plátně českých malířů dvacátého století, tři rámováné, dva nerámováné
Materiál: olej
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 18:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč