29. Drha Josef (1912-2009)
olej na plátně, sign PD, malba opadaná, 69x50cm, rámováno 88x68cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč