29. Konvolut - 5 kusů

Různé techniky - grafické listy a tisky, různí autoři a velikosti.
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:14 SEČ

Zbývá: 11d 7h 19m 51s

Vyvolávací cena: 800 Kč