29. Ondráček Raimund 1913-2011
litografie na papíře, Povodeň, sign. PD, datováno 1945, rozměr tiskové plochy 35,5x39cm, rámováno 68x53,5cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč