28. Portrét pana R.G
Autor: Alois Kohout
(1891 Praha - 1981 Los Angeles)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu razítko ´Kenton´, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 60,5 cm, výška: 76 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč