23. Návrat z odpolední procházky

Autor: Jean Möhren
(1876 Born, Německo)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 50 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:11 SEČ

Zbývá: 5d 20h 31m 49s

Vyvolávací cena: 2 100 Kč