23. Návrat z odpolední procházky
Autor: Jean Möhren
(1876 Born, Německo)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč