Svátek lásky

Autor: Antione Watteau

Rámováno, pod sklem, chromovaný litografický tisk "Svátek lásky" od Antione Watteau, bronzový rám
Technika: litografie
Šířka: 52 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 46 x 56,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč