317. Portrét ženy
Autor: Josh Müller
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 33 cm, rámování: pasparta 49 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč